ТЕРМОПАНЕЛІ НА ОСНОВІ ПСБ-С25
« »

ТЕРМОПАНЕЛІ НА ОСНОВІ ПСБ-С25

Фасад - це обличчя всього будинку. Тому, якщо Ви дбаєте про зовнішній вигляд Вашої обителі, слід запам'ятати одну важливу річ: докладайте максимум зусиль для того, щоб не займатися реставрацією частіше, ніж Вам цього хочеться!

Багато кваліфікованих фахівців у сфері будівництва все рідше звертаються до вже застарілих, на наш погляд, способам утеплення фасаду «мокрим методом» (обробка «під баранчик» або «короїд»). Сьогодні все більшої актуальності в Україні набуває оздоблення фасаду термопанелями на основі клінкерної плитки. Недарма ця технологія дуже популярна в Європі, особливо при реставрації побудов, де є жорсткі вимоги до теплоізоляції для некомерційних будівель та споруд.

Що таке клінкерна термопанель?

Термопанель - це композиційна система для зовнішньої обробки і утеплення фасаду будівель, що складається з теплоізоляційного матеріалу (утеплювача):
- пінополістиролу (ПСБ-С, EPS англ.)
- екструзійного пінополістиролу (ЕППС, XPS анг.)
і зовнішнього декоративного захисного шару - клінкерної плитки, відпресованої в утеплювач.
Ми не ставимо собі за мету просто розрекламувати наш продукт, якість якого підтверджено національними сертифікатами. Наша компанія зацікавлена ​​в тому, щоб клієнти орієнтувалися в способах утеплення будівель і вибирали оптимальний як за ціною, так і за якістю для себе товар.
 
Для облицювання фасаду при реставрації старих будинків або обробці нових все частіше використовуються клінкерні термопанелі, серед яких особливою популярністю користуються термопанелі з фактурою під цеглу. Це дуже практичний матеріал, який за своїми властивостями перевершує навіть камінь і протистоїть впливам навколишнього середовища. Наприклад, вологопоглинання - менше як 2%, а морозостійкість - більше як 300 циклів на замерзання та відтавання.
У наш час клінкерну плитку, яка служить перш за все для облицювання лицьового шару фасадних термопанелей, виробляють методом пресування або екструзії за допомогою випалу сланцевих глин при температурі близько 1150 градусів Цельсія. Далі, на останніх етапах обробки, температуру підвищують до 2000 градусів Цельсія. Для такого процесу виробництва потрібна особлива порода глини, яка має високу пластичність і при високотемпературній обробці набуває властивостей однорідного міцного, вологостійкого і красивого клінкеру. Зрозуміло, технологія і сировина для виробництва повністю екологічно безпечні і мають європейські стандарти якості. А оскільки у виробництві використовуються кольорові пігменти, багатий вибір панелей завжди представлений в насичених і натуральних фактурах і відтінках.

Ми виготовляємо клінкерні термопанелі на 3х видах утеплювачів в основі, на Ваш вибір, і Стекломагнезітовий плити (для фасадів які мають провітрюватись)

ПСБ-С25 гостей (пінополістирол спінений)

ХPS-45 (екструдований пінополістирол)


Немає ніякої необхідності нести витрати і монтувати дорогу арматуру з бетоном для організації несучих фундаментів для обробки важким цеглою.
Середня вага 1 м2 плитки в термопанелі всього приблизно від 14 до 17 кг.

Більше Ви не зіштовхнетеся з цими проблемами!
 

Із застосуванням термопанелей з клінкерною плиткою Ви не зіштовхнетеся з проблемою при залишковому виході солей, тому що технологія клінкерної плитки повністю виключає цей фізичний процес.
 
Унікальні характеристики і гідності клінкерної плитки:
 
• По своїй міцності цей матеріал ні в чому не поступається керамограніту або природному каменю.
 
• Низький коефіцієнт водопоглинання забезпечує клінкеру стійкість до таких несприятливих умов, як підвищена вологість, перепади температури та вплив вітру.
 
• Відсутність висолів на поверхні при тривалій експлуатації дозволяє будівлі зберігати гарний і презентабельний зовнішній вигляд довгий час.
 
• Даний матеріал відрізняється неймовірною стійкістю до дії кислот і лугів.
 
• Широкий спектр застосування.
 
• Сприяє створенню додаткового захисту фасаду будівлі від руйнівного впливу природного середовища.
 
• Великий термін експлуатації без зовнішніх пошкоджень.
 
• Володіє абсолютною екологічною безпекою, тому що сировиною для виробництва клінкерної плитки служить натуральний природний матеріал.
 
У конструкціях термопанелей в основному використовують три види утеплювача: пінополіуретан, екструдований пінополістирол і пінополістирол.
 
 в термопанелях прийнято вважати одним з кращих утеплювачів в своєму сегменті ціна / якість, адже за своїми фізико-хімічними властивостями він легкий, екологічно чистий, довговічний, не схильний до зараження цвіллю, грибком і не піддається деформації в процесі експлуатації. Він володіє високим коефіцієнтом опору до теплопередачі, при цьому без запаху і негативного впливу на людину.

Компанія виробник Royal Fasade використовує тільки екологічно безпечну сировину, що підтверджено європейськими сертифікатами:

Стирол, який використовується для виробництва спіненого пінополістиролу, застосовують також у харчовій промисловості та тваринництві.
 
Отже, клінкерна термопанель, на Ваш вибір, складається з самозагасаючого пінополіуретану, екструдованого пінополістиролу або спіненого пінополістеролу дрібної гранули ПСБ-C25 / 35, з товщиною плити утеплювача від 30 до 150мм + керамічна (клінкерна) плитка. Процес склеювання двох матеріалів здійснюється в фабричних умовах і відбувається при пресуванні плитки в панель ПСБС за допомогою однокомпонентного поліуретанового клею KLEIBERIT PUR (Німеччина), який полімеризується і, буквально в'їдаючись в структуру обох матеріалів по всій товщині, створює монолітну і міцну конструкцію - декор-клінкер (Польща) + утеплювач = термопанель - готове рішення для обробки фасаду!

Найвища якість клінкерних термопанелей TM Royal Fasade забезпечує використання тільки сертифікованих матеріалів з країн Європейського Союзу.
Сировина для утеплювача - від концерну Eni S.p.A. (Італія); клінкерна плитка від польських і німецьких виробників PARADYZ & CERRAD; Feldhaus Klinker & King Klinker; німецький поліуретановий клей KLEIBERIT PUR Adhesives.
Але найголовніша перевага - це впроваджена нами Європейська технологія багаторазового ПРЕСУВАННЯ, яка дозволяє досягати максимального проникнення поліуретанового клею в структуру утеплювача і плитки см. Нижче наші випробування!
 
Жоден клейовий склад не здатний забезпечити більш надійного з'єднання двох матеріалів без застосування додаткового навантаження пресування з проникаючим ефектом в структури поверхонь, що склеюються!
 
Клінкерна плитка, спресована методом багаторазового пресування


Клінкерна плитка приклеєна звичайним способом без доп. навантаження (інші виробники)

Порівняльна характеристика та наочні переваги технології виробництва продукції методом багаторазового пресування ТМ Royal Fasade

Письмові Гарантійні зобов'язання на клінкерну термопанель ТМ Royal Fasade 15 років.
 
Основні властивості   Пінополіуретан 40 кг / м3 Базальтова вата 145 кг / м3  Пінополістирол екструзійний ЕППС, XPS-35      Піно полістирол спінений, EPS-25 анг. ПСБ-С25 гостей
Структура     Існують як відкрита, так і закрита чарункова структура Волокна розташовані хаотично в горизонтальному і вертикальному напрямку Закрита (герметична) чарункова структура  Відкрита чарункова структура
Вологопоглинання  Майже не пропускає вологу Гігроскопічна (високий рівень вологопоглинання)  Не пропускає вологу Погано пропускає вологу
Питома вага Легкий матеріал Відносно легкий матеріал Легкий матеріал Легкий матеріал
Механічна стійкість до пошкоджень Низька міцність Міцність нижче середнього Висока міцність Середня міцність
Стійкість на стиск Низька стійкість Стійкість нижче середньої  Висока стійкість Середня стійкість
Вміст шкідливих речовин в процесі експлуатації Не токсичний, (при температурі 500 С виділяє чадний і вуглекислий газ) Не токсичний (підвищений вміст фармальдегідних смол в перші 2а року експлуатації) Не токсичний Не токсичний
Довговічність при нормальних умовах експлуатації   довговічний Схильний розшарування волокон і розпаду Довговічний Відносно довговічний (при високих температурах схильний розпаду)
Горючість Схильний до горіння  Негорючий Самозгасаючий (в складі містить речовини антипірени) Самозгасаючий (в складі містить речовини антипірени)
Біологічна стійкість  Відносно стійкий Стійкий  Стійкий  Схильний до гниття
Стійкість до ультрафіолету Практично не схильний  до впливу Схильний до впливувпливу Практично не схильний до впливу
    
Каталог відмінностей продукції TM Royal Fasade від інших виробників в Україні клінкерних термопанелей.
 
1. Замок «чверть» по всьому периметру панелі запобігає виникненню містків холоду, створюючи монолітне покриття без щілин.
 
2.Захистно-декоративне покриття (клінкерна плитка) володіє високими характеристиками міцності. Вона витримує значне навантаження пресування з поліуретановим клейовим складом в утеплювач, що виробляється автоматичним шляхом на конвеєрі, і утворює єдину міцну конструкцію - термопанель.
 
3. Заставні елементи з оцинкованої і грунтованої сталі товщиною 0,5 мм, - «п'ятаки», - кріпильний елемент в поєднанні з металевим дюбелем - цвяхом (ДБМ), забезпечують надійність кріплення без усадки конструкції на весь період експлуатації фасаду.
 
4. Теплоізоляційний шар - утеплювач товщиною від 30 до 120 мм на вибір з трьох найбільш поширених: ПСБС, ХРS, ППУ. Вони володіють різними теплоізоляційними властивостями, які відповідають практично будь-яким технічним умовам і теплоізоляційним нормам утеплення фасадів будівель.
 
5.Скловолоконна сітка. Використовується в між плиткових швах для підвищення адгезії і відповідно довгостроковій міцності затирочної суміші.

Каталог затірки для швів.

Елемент складається з суцільного теплоізоляційного шару завтовшки 30, 50, 80, 100, 150 мм в залежності від побажання замовника;
захисно-декоративного шару (клінкерної плитки) ТМ Cerrad або ТМ Paradyz, міцно скріпленими між собою методом багаторазового пресування;
закладного металевого елемента п'ятак і чверті по прикладу панелі, щоб уникнути появи містків холоду!
 
Розміри і загальні характеристики термопанелей ТМ Royal Fasade:
Розміри панелі ТИП 2 довжина - 1016 ± 2 мм; ширина - 600 ± 2 мм; товщина - 30,50,80,100,150 ± 2 мм, шов 9мм
Площа прямої панелі (корисна)  ТИП2 0,60 м2
Площа кутової панелі (корисна)  ТИП2 0,53 м2
Маса панелі м2  від 12 до 17 кг. (В залежності від товщини і щільності утеплювача (30-150 мм)
Водопоглинання клінкерної плитки  не більше 2%
Теплопровідність 0,036 Вт/м2/С
Зчеплення декоративно-захисних плиток з підставою  більш 0,017 МПа
Клас горючості утеплювача / верхнього шару  Г-1/2 / НГ
Морозостійкість панелі більше 300 циклів

 Cтіновая панель 2й ТИП

Розмір елемента: 600x1016 (30-150) мм, шов 9мм.
Площа елемента: 0,60 м²

Віконний откос    ТИП2   

Розмір елемента: 254х600 (30-150) мм, шов 9мм.
Площа елемента: 0,15 м²

Елемент еркера ТИП2

Розмір елемента: 245х600 (30-150) мм, шов 9мм.
Площа елемента: 0,15 м²
 
Клінкерні термопанелі збільшують термін служби споруди, оскільки захищають стіни від несприятливих впливів навколишнього середовища, від впливу сонця, води і вітру. При утворенні на стінах конденсату він легко випаровується і стіни будуть захищені від вогкості та гниття.
Монтаж термопанелей легкий і швидкий, без залучення дорогих фахівців з професійним обладнанням. З фасадними роботами середньостатистичного будинку впорається бригада з 2-3 чоловік за 1-2 тижні. Більш того, процес монтажу можна виконувати в будь-який час року, адже тут повністю відсутні види мокрих робіт.
До того ж клінкерні термопанелі за своїми характеристиками витримують досить великі навантаження при вигинах, завдяки специфіці монтажу панелі в трьох площинах чотирма видами кріпильних елементів, що дозволяє їм не деформуватися при сезонних коливаннях фундаменту, як це буває при оштукатурюванні стін.
Оздоблення фасаду "сухим методом" можна здійснювати в будь-який час року, дотримуючись температурний режим до -10 ° C!
У чому ж полягає перевага виробництва термопанелей ТМ Royal Fasadе методом багаторазового пресування перед іншими термопанелями.
 
Існує три основних технологічних процеси виробництва термопанелей:
 
1. Заливка рідких компонентів поліуретану або ПСБ в форми-матриці з подальшим процесом спінювання в формі.
 
2. Нанесення клейового складу на основу (утеплювач) і верхню оздоблювальну поверхню і склеювання 2х основ без механічного навантаження.
 
3. Нанесення клейового складу на основу (утеплювач) і верхню оздоблювальну поверхню з наступним пресуванням. Цей метод можна застосовувати тільки для оздоблювальних матеріалів з високими характеристиками міцності, такими як клінкерна плитка. Але даний метод неможливо застосовувати до матеріалів з цементно-піщаної основою через крихкість матеріалу.
 
У перших двох процесах виробництва адгезія (склеювання) матеріалів відбувається тільки на поверхні верхніх шарів обох матеріалів з різною щільністю, наприклад, клінкеру і ПСБ-С. Після монтажу даних панелей при природних процесах заморозки і розморожування панелі (цикли морозостійкості) відбувається поступове ослаблення тонкого клейового кулі між основою утеплювача і верхнього шару обробки, що і призводить до короткочасного розшарування двох матеріалів і передчасного ремонту.
 
Третій метод відрізняється технологією склеювання двох матеріалів, при якій готова стінна панель виробляється шляхом пресування клінкеру в ПСБ-С, з навантаженням до 1,5 т. При такому навантаженні поліуретановий клей глибоко проникає в структуру обох матеріалів. І в результаті спінювання при реакції полімеризації утворюється монолітна структура клінкеру з утеплювачем. Надійність же зчеплення матеріалів можна перевірити, спробувавши відірвати плитку від утеплювача, в результаті чого видно глибину полімерілізаціонного шару до 20 мм в структурі ПСБ-С. Таким чином і забезпечується надійна і довга експлуатація фасаду на весь період часу без будь-яких ремонтно-реставраційних робіт.
 
Таблиця порівняльних характеристик фасадів із застосуванням утеплення та оздоблення стін клінкерна Термопанелі ТМ Roya Fasad та штукаруткою - мокрим методом під «короїд»
 
   Клінкерна термопанель Штукатурка короїд
Стійкість до механічних пошкоджень  ТАК НІ
Презентабельний вигляд   ТАК НІ
Монтаж зима / літо ТАК НІ
Стійкість до агресивних середовищ ТАК НІ
Ліквідність ТАК НІ
Стійкість до розтріскування та деформації покриття ТАК НІ
Легкість монтажу ТАК НІ
Гарантійний термін служби, років    25 10

Якісно утеплений фасад клінкерними термопанелями ТМ Royal Fasade прослужить Вам близько 100 років !!!
 
Ми хочемо запропонувати Вашій увазі декоративні і клінкерні термопанелі на основі утеплювачів, які будуть радувати Вас і ваших спадкоємців ще довгі-довгі роки.
 
У сучасному будівництві на даний момент часу не існує ідеального матеріалу для утеплення фасаду будівлі. Кожен матеріал, що утеплює оптимальний в певних кліматичних умовах, а також в комплексі з використанням різних будівельно-ізоляційних матеріалів (стінових, віконних, покрівельних). Вашій увазі пропонуються на вибір найбільш поширені теплоізоляційні матеріали.

Звернувшись до наших фахівців за технічною підтримкою, Ви приймете оптимальне рішення при виборі теплоізоляційного матеріалу, який буде максимально відповідати Вашим вимогам і нашим стандартам якості!
 
Пінополістирол (ПСБ-С25 / 35) - (скорочена назва - ПСБ-С25 або 35 щільності) є газонаповненим матеріалом, який отримують шляхом переробки полістиролу, його похідних і стирольних полістиролів. Технологічно пінополістирол отримують за допомогою заповнення розчином з полімерної маси газу і гранул стиролу. Далі виробники нагрівають масу за допомогою пари. В результаті цього гранули багаторазово збільшують свій обсяг , займаючи цілу форму, і скріплюються між собою. Традиційно в виробництві пінополістиролу використовують природний газ, який добре розчиняється в Стиролі, заповнюючи гранули. Крім цього, використовується вуглекислий газ - але тільки в пожежестійкому елементі. Крім цих варіантів пінополістирол можна виготовляти за допомогою вакуумної технології (вакуумний пінополістирол) без використання газу.



 

Екструзійний пінополістирол (XPS, ЕРС) - Скорочена назва - ЕРС або XPS. Іншими словами - екстрадований пінополістирол. Вперше цей матеріал для теплоізоляції був створений в Сполучених Штатах Америки (1941 рік). Даний вид утеплювача застосовується досить широко: утеплення фундаменту і цоколя, цегляної або будь-якої іншої кладки, штукатурення фасаду будівлі, будь-яких видів покрівлі, підлоги (як звичайної, так і теплої). Його застосовують і в дорожньому будівництві (автомобільному і залізничному), щоб уникнути промерзання землі і сполученню грунту. Пінополістирол екстрадований є відмінним теплоізоляційним матеріалом для спортивного майданчика, льодової арени або холодильної установки. Екструзійний пінополістирол відрізняється від пінопласту процедурою гранулювання. При створенні звичайного пінопласту мікрогранули «пропарюють» з використанням водяної пари. Збільшуються вони за рахунок підвищення температури і повністю заповнюють форму піною. При виготовленні екструзійного пінополістиролу використовується спосіб екструзії. Виробник змішує полістирольні гранули з використанням високих температур і підвищеному тиску, включаючи в процес виробництва вспінений агент, після чого все видавлюється з екструдера.
 
Якість екструзійного пінополістиролу можна визначити просто: його структура рівномірна, пори закриті, діаметр комірки - 0,1 до 0,2 мм.
 
Екструзійний пінополістирол щільності від 38 до 45 кг на м³ має достатню міцність. Застосовують його в конструюванні злітної смуги, автомобільної і залізної дороги. Слід зазначити, що саме це його якість є головною перевагою. Даний вид будівельного матеріалу використовують не тільки у вигляді утеплювача, але і як несучі конструкції.
 
Теплопровідність екструзійного пінополістиролу складає від 0,029 до 0,034. Його мала вага також є незаперечним плюсом в його використанні - від 25 до 45 кг на м³. Водопоглинання мінімальне - від 0,2 до 0,4%. Таким чином, за багатьма показниками екструзійний пінополістирол є найкращим серед утеплювачів з пінополістиролу на сьогоднішній день.
 
Безпека утеплювача
 
Отже, при виборі теплоізоляції слід звернути увагу на склад матеріалу.
Сьогодні наша компанія пропонує Вам широкий вибір термопанелей на основі клінкерної плитки з використанням безпечного, екологічного, якісного утеплювача. Ми використовуємо тільки ті марки утеплювача, які сертифіковані і безпечні навіть при виготовленні дитячих іграшок, посуду, медичних упаковок.
 
У складі полістиролу, який ми використовуємо при виготовленні клінкерних термопанелей, є тільки атом вуглецю і водню. Що є явною перевагою перед іншими видами ізоляційних матеріалів, що утеплюють!
 
Довговічність утеплювача
 
Якщо матеріал, що утеплює якісний, він відмінно прослужить Вам не менше 50 років при незмінних характеристиках! При покупці неякісного матеріалу, ви побачите, як він кришиться під час монтажу фасаду. Він може осісти в подальшому і таким чином порушити однорідність теплоізоляції. Також слід зупинити свою увагу на рівності країв по периметру: натисніть на утеплювач. Край повинен залишатися рівним і однорідним, змін не повинно бути помітно.
 
Екологічність
 
Утеплювач, який використовує компанія Royal Fasade, екологічний і в його склад не входять дрібні волокна, пил, фармальдегідная смола, сажа або ж шлаки. Побутує помилкова думка, що м'який матеріал, що утеплює виготовляється з натуральної сировини і тому він самий екологічний, але це не так. У його складі є фенолформальдегидная смола, а через волокнистої структури може виникнути алергічна реакція. У цьому матеріалі може з'явитися і цвіль, і грибок, які небезпечні для здоров'я людини.
 
Міцність утеплювача
 
Число показника щільності на стиск не повинно бути менше 20 т на 1 м². В іншому випадку можлива усадка або ж деформація ізоляційного матеріалу, що безпосередньо вплине на термін служби фасаду.
 
Достатній тепловий захист
 
Забезпечується коефіцієнтом теплопровідності (λ - лямбда). Від цього показника залежить, скільки певного матеріалу необхідно для утеплення фасаду, даху або фундаменту, і таким чином впливає на вартість утеплення споруди. Оптимальний показник для утеплювача λ лямбда становить 0,032 Вт / м-К.
Наприклад, якщо коефіцієнт теплопровідності високий, то кількість утеплювача підвищується, щоб домогтися оптимального теплозахисту. Слід враховувати важливий фактор - вологість клімату. Для цього існує два показника - λ А і λ Б, де А стосується сухого клімату, а Б - вологого. Нашій країні в більшості властивий вологий клімат, тому при виборі теплоізоляційного матеріалу слід звертати увагу на показник λ Б. Показник λ Б визначає теплопровідність в реальних умовах, а не лабораторних. Тому, якщо існує велика різниця між показниками А і Б, це говорить про високий рівень водопоглинання теплоізоляційного матеріалу.
 
Запам'ятайте! Екологічний матеріал, що утеплює не містить в своєму складі дрібні волокна, пил, фенолформальдегідні смоли, сажу, шлаки, фреон, і крім того він не піддається розкладанню, тобто біостійкий!
 
Клінкерна термопанель TM Royal Fasade має по всьому периметру технологічний елемент - замок-чверть для створення ефекту - термос мал.1, щоб уникнути містків холоду і значних тепловтрат від поганої герметизації фасаду.
 
Дослідження тепловізора вказують на мал.2 червоними лініями ділянки з порушенням герметичності фасаду, і, як наслідок, місця тепловтрат в будинку. Це відбувається в наслідок монтажу утеплювача з відсутністю технологічних замків - чверті або пазо-гребневого стику. Тепловтрати в другому випадку можуть досягати до 10% загальних енерго-витрат в будинку.
 
мал.1

 
мал.2
 
 
 
У зв'язку з величезною кількістю інформації, часом дуже складно розібратися в порадах бувалих фахівців, будівельників, досвідчених менеджерів компаній, які заздалегідь знають про всі властивості матеріалів (що пінопласт з'їдять миші або, ще гірше, - згорить від екструдованого пінополістиролу, що Ваш будинок може задихнутися, тому що стіни не дихають! А пінополіуретан взагалі токсичний!) І напевно вони вже заздалегідь знають, що Вам підійде найкраще!
Ми рекомендуємо керуватися тільки самостійним мисленням, аналізувати, робити висновки і приймати рішення з наукової точки зору, вивчивши у вільному доступі «наукові і незалежні джерела інформації».
 
Тільки Ви можете прийняти правильне рішення і зробити обдуманий, грамотний вибір!