«База цегли» — якісна цегла за відмінною ціною

Компанія "База цегли" була заснована 2006 році в якості торгового представника виробників клінкерної продукції в Чернівецькій області і з тих пір зарекомендувала себе як постійний і надійний партнер з продажу клінкерної продукції для будівельних компаній, архітекторів і приватних осіб. Наші партнери - це кращі виробники клінкерної продукції України і Європи, і ми є офіційними представниками цих компаній. Ми завжди надаємо особливого значення якості і надійності у виборі наших постачальників.
 
Як компанія яка постійно розвивається, ми опираємося на позитивний багаторічний досвід роботи з клієнтом, завдяки нашим кваліфікованим співробітникам. Відповідно до нашої корпоративної філософії наша команда складається виключно з висококваліфікованих і відданих справі працівників.
 
Опираючись на наш багаторічний досвід, ми рекомендуємо себе як надійного, гнучкого і ефективного партнера в сфері продукції з клінкеру, незалежно від масштабів проекту, будь це приватний будинок або висотний багатоповерховий, ми - надійний і правильний вибір.
 
Ми раді особисто вирішувати ваші завдання. Разом з вами ми визначаємо ваші цілі і знаходимо способи їх оптимальної реалізації. На кожному етапі нашої співпраці ми прагнемо задовольнити ваші вимоги найкращим чином. І вважаємо, що взаємна довіра і довгострокові партнерськві стосунки є основою для успішної співпраці.
 
Цегла із клінкеру - дуже давня методика виготовлення цегли перевірена багатьма роками. Стародавні римляни будучи досвідченими будівельниками створюючи споруди постійно експериментувати з видами глини і покращували властивості цегли. Завдяки цьому і постійно розвивається техніці виробництва сучасний цегла маючи давнє коріння є основним будівельним матеріалом не вимагає особливого догляду і легким в застосуванні.
 
Завдяки багаторічному досвіду, ми можемо компетентно консультувати вас в сфері вибору цегли, клінкеру, черепиці та бруківки.
Ми раді представити продукти наших партнерів на нашому сайті.